KONST / Litografier / Färglitografi 14035017
nr 1403 5017
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 73/150, "New York". Motivet: 80x56cm, yttermått inklusive ram: 93x70cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 juni 2021
kl 19:56:53
10/6 14:39:22
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer